“Толерантна громада – шлях до розвитку”

6 листопада  на базі ЗОШ № 7 (директор Грішагіна Л.В.) Новокаховською міською  громадською  молодіжною  організацією «Перспектива» був проведений  семінар-практикум  для лідерів учнівського врядування «Толерантна громада – шлях до розвитку».DSC_0293

Захід проходив  в рамках проекту «Формування толерантних громад на півдні Херсонської області», що  спрямований на формування сприятливого інтеграційного, соціально – культурного  середовища і можливостей діалогу в громадах, заходи проведені за підтримки  міністерства іноземних справ Німечини. В заході взяли  участь лідери учнівського врядування ЗОШ №7 та ЗОШ №5.

Основною метою заходу, за словами організаторів,   було формування в учнів навичок ефективного       спілкування, розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, розуміння проблем оточуючих людей.  Під час проведення семінару-практикуму  діти мали змогу висловити, який сенс вкладають вони у поняття  «толерантність».  Проведення  заходу  дозволило учням  відчути себе справжньою командою однодумців.
iUxFQeAX6DM
6