“Толерантність – дорога до миру та співпраці”

З 14 по 18 листопада в Дніпрянській загальноосвітній школі  відбувся тиждень толерантності  під  гаслом  “Толерантність – дорога до миру та співпраці”.

Впродовж тижня робота психологічної служби школи була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення позитивного настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуацій успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

Тиждень видався  насиченим та різноплановим. Кабінети були тематично оформлені, діти отримали  інформацію стосовно  історії появи слова «толерантність», взяли участь в анкетуванні,  тематичних  конкурсах та  акціях. Класні керівники провели з учнями виховні години та бесіди на тему толерантності.

Кожного дня впродовж всього тематичного тижня висвітлювалися  план дій на наступний день та правила, яких необхідно було дотримуватися. А ще –  фотозвіт і опис основних моментів  дня, адже кожен з них  був  не схожим на інші.v-1230

 «Оцінюючи проведення тижня толерантності, можна зробити висновки, що усі заходи позитивно вплинули на учнів. Беручи до уваги нестандартність поданої інформації та виявлену цікавість дітей і вчителів, стає зрозуміло, що загальношкільні й масові заходи набагато краще сприймаються, заохочують до участі як учнів, так і дорослих», – підсумувала соціальний педагог Дніпрянської школи Тетяна Потапова.img_20161118_104003img_20161116_104145img_20161114_104257