Толерантність – шлях до миру

У школі   №10 Новокаховської міської ради 17 листопада відбулось засідання “круглого столу” за участю представників шкільного самоврядування учнів 5-11 класів та практичного психолога школи Л. Баги.

Президент учнівського самоврядування Дмитро Савьолов і його заступник Аліна Ногачевська виступили з презентацією  стосовно такого поняття як  толерантність. Вони звернули увагу на необхідності дотримання принципів терпимості, взаємної поваги та мирного існування.

Психолог школи провела з учнями практичні вправи: асоціативний ряд «Сонечко», діти власними руками виготовили «Дерево толерантності», подарували один одному усмішку, обійми, гарний настрій, провела анкетування з метою виявлення обізнаності про толерантність. Учні переглянули мультфільм «Толерантність»,  метою якого було продовжувати вчити дітей розуміти своє значення в соціумі, отримали знання про те, що люди можуть бути різної статі, різної зовнішності, різного характеру, проте потрібно поважати один одного. Цей захід дав можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, чесності, щирості, любові, а толерантність врятує світ!