Толерантність – це культура добрих манер і вчинків

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) в новокаховській  ЗОШ №3  13- 17 листопада пройшов тиждень Толерантності.

Впродовж цього часу робота психологічної служби школи була спрямована на підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуацій успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

На шкільній плазмі висвітлювалися значення поняття “толерантність” у різних народів світу та цікаві факти про толерантність. Наймолодші вихованці навчального закладу прийняли участь у вернісажі малюнків «Доброта врятує світ» та з задоволенням створили власний Всесвіт Толерантності, зобразивши його у вигляді планет, зірок та ракет, на яких вони вказали якості добропорядної людини, а також написали побажання своїм однокласникам, вчителям, батькам та усім людям світу. Учні середніх та старших класів створювали емблеми Толерантності та приймали участь в оформленні тематичної виставки. Психолог та соціальний педагог  провели заходи, присвячені Дню толерантності на тему «Дружити – це здорово!», «Толерантність – це культура добрих манер і вчинків», «Умійте цінувати дружбу», де учні з радістю долучилися до виконання різноманітних та цікавих задань.

Попереду на школярів чекають інші різноманітні заходи, присвячені Місячнику превентивного виховання та правових знань.

 

                                                                                     Олена Іщенко,  соціальний педагог ЗОШ №3