«Тому що перша школа – найкультурніша!»

У цьому переконаний маленький  новокаховчанин Денис Лісота, учень 4-А класу  Новокаховської ЗОШ №1. У цьому він запевнив і міського голову  Нової Каховки Володимира Коваленка. Як саме?

А все було просто. Звичайний ранок, початок робочого дня. Маленький хлопчина поспішав до школи, а  на перехресті, що на вул. Букіна зустрів мера.  Зав’язалась невимушена  розмова, що  є  звичайним для міського очільника, адже його шлях на роботу завжди супроводжується спілкуванням.  В ході нетривалої бесіди Денис розповів  трохи про себе, свою родину, школу, діставатися до якої йому зовсім не близько. Але ж вона «найкультурніша!».  Саме ця фраза, почута з вуст дитини, зворушила Володимира Івановича до глибини душі. І от святковим ранком 18 травня на весь 4-й А клас (класовод А. Розновська)  чекав сюрприз – візит очільника.  У класі стояла напруга – готувалися писати підсумкову контрольну. Аж раптом – така приємна несподіванка.  Та річ, звісно, не у зриві важливого завдання. Контрольну діти напишуть. А найголовніше, що трапилося того дня, так це те, що діти   засвоїли урок людяності, відчули турботу, увагу й піклування, зрозуміли, що в житті, незважаючи на оцінки, статус, посаду, вік, важливо бути людиною – щирою і доброю, доброзичливою і відкритою. Очі школярів сяяли радістю і захватом. А найбільше емоцій, певно, вирувало у душі героя дня – Дениса. Скромний, мрійливий, трішки сором’язливий, він вийшов на середину класу  і сам розповів про своє незвичне знайомство. Міський голова подякував ще раз хлопчині за любов і шанобливе ставлення до навчального закладу і побажав  прихильності долі, успіхів, Божого благословення. А воно йому знадобиться особливо, адже незабаром Денис покидає  рідне місто й Батьківщину,  переїжджає жити до Греції. Тож тепер серце хлопчині грітиме вдалині і така приємна згадка про рідну Нову Каховку.

В якості презентів мер разом з представником БФ «Нова Каховка» Оленою Ходорковською вручив малечі духмяні й апетитні бургери, солодощі та сік. Також Володимир Іванович привітав усіх зі Всесвітнім Днем вишиванки, подякував педагогічному колективу та батькам, директору Олені Зуйко за   виховання діток у дусі кращих українських традицій, за святкове вбрання школи, а того дня тут працювало одразу кілька виставок ужитково-прикладного мистецтва, за те, що в стінах закладу зростають чемні й розумні діти, які пишаються рідною школою. Малечі мер побажав гарного відпочинку влітку, аби з новими силами та енергією продовжити мандрівку до країни знань. 

P. S. Вже наступного дня на адресу нашого видання надійшов лист від батьків та учнів 4-А класу, в якому вони висловлюють щиру вдячність:

“Володимир Іванович перейнявся  складними життєвими обставинами учня нашого класу і  завдяки підтримці благодійного фонду «Нова Каховка»  зробив приємний сюрприз.

 Ми, батьки учнів 4-А класу та класовод  Анжеліка Юріївна Розновська,   вдячні   нашому міському голові за увагу до нашої школи та турботу про наших  дітей.

Учні та батьки 4-А класу ЗОШ № 1″