Торгівля людьми – це не міф, а реальність

Наразі  торгівля людьми є дуже прибутковим бізнесом у світі після торгівлі зброєю та наркотиками. Однією з актуальних проблем сьогодення є проблема протидії торгівлі людьми. У зв’язку з цим виникає необхідність привертати увагу до даної проблеми з новою силою.

Спеціалісти  Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  18 жовтня  провели інформаційну акцію «Торгівля людьми – це не міф, це реальність» в рамках  Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Мета акції – привернути увагу учнів та студентів міста до проблеми торгівлі людьми, підвищити поінформованість населення стосовно існуючих в суспільстві ризиків потрапляння в рабство, поширення інформації щодо можливостей надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Молоді  надали інформаційно-просвітницькі матеріали та інформаційні консультації з питань безпечного працевлаштування, навчання за кордоном, а також щодо можливостей отримати необхідну допомогу в ситуаціях, пов’язаних з торгівлею людьми громадянам України, які перетинають кордон.