Традиційна оцінка кращих учнів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Наприкінці року, що минає, за доброю традицією міський голова Володимир Коваленко вручив нагороди школярам, які брали участь у різноманітних учнівських заходах, відзначилися на міському, обласному та всеукраїнському рівнях. Захід відбувся 29 грудня у малій залі виконкому.

Нагороди отримали Єлизавета Півень (Корсунська школа), Андрій Арестов (Маслівська школа), Валерія Подольська (НКТЕЛ), Катерина Геращенко (ЗОШ №10), Лілія Горбачова (СЗОШ №8), Софія Ліхачова (ЗОШ №7), Мартіна Радченко (ЗОШ №6), Марія Глушакова (ЗОШ №5), Анастасія Ленко (ЗОШ №4), Анастасія Щербань (ЗОШ №3),  Владлена Стьопіна (НВК №2), Вероніка Панченко (ЗОШ №1).

Також грамотою відділу освіти за участь у четвертому етапі олімпіади з історії, який проходив в Чернігові, нагородили Альону Пономарьову (ЗОШ №6). Вероніка Панченко теж отримала таку грамоту за участь в учнівських олімпіадах з екології (четвертий етап всеукраїнських олімпіад). Навзаєм дівчина подарувала міському голові новорічну ялинку. Ще один новорічний сюрприз-ялинку Володимир Іванович отримав від Катерини Геращенко.

Після нагородження діти та їхні супроводжуючі ласували солодощами та спілкувалися, розповідали про особливості сучасного підліткового життя. Одна шестикласниця запитала, чи планується оновлення міського пляжу. На що міський голова розповів про комплекс заходів, які планується втілити наступного року.

А далі – загальне фото на пам’ять в кабінеті міського голови. До речі тут, Володимир Іванович показав школярам різні цікавинки – ключ від міста, фотоальбом з видами молодої Нової Каховки. На додаток кожний з найкращих учнів року отримав з рук мера яскраву дитячу іграшку.