«Треба переходити на європейські стандарти життя», – Андрій Путілов

10847_thumb
Вчора, 03 квітня, голова облдержадміністрації Андрій Путілов провів зустріч із представниками проекту Інтегрованої моделі медичної допомоги населенню, що вже діє в Скадовському районі та отримав  позитивні оцінки.
.
Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
.
Представники цього проекту запропонували очільнику області впровадити його на всій території Херсонської області. З їх слів, це надасть можливість лікарням самостійно заробляти гроші, а лікарям отримувати  високу заробітну платню законним шляхом, також це буде вагомим внеском у формування страхової медицини.
.
Голова облдержадміністрації вважає за необхідне впроваджувати подібні нововведення саме на Херсонщині, адже це допоможе залучити додаткові інвестиції, а також підвищить якість обслуговування пацієнтів. Крім того, для реалізації проекту область має всі необхідні умови та певний досвід.
.
Наразі Андрій Путілов пропонує створити робочу групу та чекає від розробників проекту на готовий бізнес-план та презентацію, і якщо запропонований кінцевий результат буде виправданий, проект почнуть впроваджувати в життя.
.
Довідка. Інтегрована модель медичної допомоги полягає в принципах медичної та економічної доцільності, визнанні медичної допомоги як медико-соціальної послуги, раціональному та вмотивованому використанні коштів, управлінні потоками пацієнтів, створенні єдиного інформаційного простору для медичних працівників, використанні споріднених діагностичних груп, контролі та регулюванні розподілу ліків за соціальними пільгами, впровадженні міжсекторних зв’язків, комп’ютеризації управління медичною допомогою.