Тренери “Енергії” та “Кристала” прокоментували суботню гру

Головний тренер «Енергії» Олег ФЕДОРЧУК про перемогу над «Кристалом»: «Ми заслужено перемогли»

– Можливо, рахунок не такий, якою була сама гра, але я вважаю, що ми заслужено перемогли, – прокоментував нашому сайту Олег Федорчук.– Ми поступилися лише в короткому відрізку гри у другому таймі, коли «Кристал» мав перевагу. А моментів ми створили більше, контролювали гру. «Кристал» команда хороша, але цього разу вони зіграли фактично без нападників. Тому суперник непогано володів м’ячем, але небезпечних моментів створив мало.

Ми поки недостатньо знаємо свої можливості, тому я попросив команду грати строго, щільно з суперниками і по грі вже вирішувати щодо атак. Ми побачили, що ми швидші, крупніші, вищі, тому почали сміливіше йти вперед і добились такого результату.

Тренер «Кристала» Сергій ШЕВЦОВ:  «Ми серйозно проаналізуємо помилки»

– Передусім хочемо вибачитись перед нашими уболівальниками, які за нас переживають. В цьому матчі ми не виправдали їх очікувань. В цій поразці є суб’єктивні і об’єктивні причини, які ми знаємо і будемо їх виправляти, – коментує Сергій Шевцов. – Ми серйозно проаналізуємо наші помилки.

Я прихильник комбінаційного футболу, контролю м’яча, креативних комбінацій. Але такий футбол будується на численних тренуваннях, яких нам бракувало взимку. По матчу у мене є претензії до нападників, які мало рухались, не створювали гостроту. Барладима і Гливого після такої гри можна вже не випускати, адже вони не приносять користі, яку я очікую. Але вони херсонці, а для нас це важливо, а Овчинніков і Білоусов – травмовані. Тому ми сподіваємось, що наявні нападники доведуть свою профпридатність у наступних матчах.

Хоча шанси ми створювали. При рахунку 0:0 арбітр не поставив стовідсотковий пенальті за гру рукою. Якщо б ми забили пенальті, гра пішла б зовсім інакше. Коли пропустили перший гол, розуміли, що треба вдвічі додати в атаці. Але отримали другий гол у контратаці, яка стала наслідком порушення правил проти Гливого.

– Як оціните дії новачків?

– В цьому матчі ми вирішили відштовхнутися від тих хлопців, які вже грали в «Кристалі» і розуміють принциповість гри. Але все одно нам допомагали нові гравці: Одольський, Адаменко. Також на заміну вийшли Малик і Брижчук. Одразу скажу, що я радий бачити в нашій команді цих футболістів, незважаючи на поразку в попередньому матчі. Я в них вірю. Так, ми бачили дещо невпевнену гру воротаря, але це кваліфікований гравець, я думаю, що скоро він заграє впевненіше і сильно допоможе «Кристалу». Так само й іншим хлопцям ще треба освоїтись. Я задоволений новими хлопцями індивідуально, але нам необхідна цілісність у команді, треба активно працювати над взаєморозумінням на полі всіх гравців.

ФК “Кристал”