Треті роковини загибелі учасника АТО Віталія Галети. Пам’ятаємо…

Ім’я Віталія Галети добре відоме у Новій Каховці. Ім’я героя, який віддав своє життя, захищаючи Батьківщину. Нині, 14 вересня, минає три роки з дня трагічної загибелі нашого земляка в зоні проведення АТО.

Нагадаємо:  Віталій Анатолійович мешкав у Новій Каховці з 6 років. Завершив школу №1, потім місцевий агроколедж. Далі – служба в лавах армії.   З початком буремних подій в Україні, вступив добровольцем до загону Дніпро-1 у м. Дніпро (тодішній Дніпропетровськ). Зогодом був відправлений в зону АТО, зарахований у розвідгрупу. Під час виконання бойового завдання біля села Піски в 2014 році разом з побратимами потрапив  у засідку бойовиків, де  загинув від руки ворога. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Віталія Галету нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Пам’ять новокаховчанина, який пожертвував заради миру в Україні своїм життям, живе у серцях рідних, близьких, друзів, земляків. Щоранку стримана, добра й щира посмішка Віталія Галети, закарбована у мармурі,  зустрічає учнів, вчителів та відвідувачів школи  №1 ім. Довженка, де 2015-го року  на його честь  відкрито меморіальну дошку. А ще  така  встановлена  біля входу до місцевого агроколеджу, в якому навчався Віталій Галета.

Сьогодні, у  день роковин, до могили полеглого військового прийшли представники місцевої влади,  побратими –  учасники  ГО воїнів АТО “Біла стріла”, які вшанували пам’ять героя та поклали  квіти до пам’ятника.

“Допоки серця палають – герої не вмирають”, –   слова відомої нині української пісні.  Тож нехай у серцях усіх новокаховчан  пломеніє згадка про Героя, який віддав за нас з вами життя.  Вічна йому слава!