Третя школа святкувала День вчителя

img_3479

В першу неділю жовтня Україна відзначає чудове свято, яке по праву можна вважати всенародним – День працівників освіти. Все в цьому житті починається з хорошого вчителя, якого має кожна людина на Землі. Вчитель – це людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління. Тому День працівників освіти в ЗОШ №3 – це особливе свято.

img_3499

30 вересня в школі традиційно пройшов День учнівського самоврядування. Учні 9-11 класів проводили уроки, перейняли на себе обов’язки адміністрації та допоміжного персоналу. За підсумками проведеного заходу відбувся обмін думками між дорослими та дітьми. Останні дійшли висновку, що вони розуміють всю складність вчительської праці. В подальшому обіцяли бути більш стриманими у своїй поведінці та знаходити компроміси у спілкуванні.

img_3520

Учні впевнені, що такі дні самоврядування їм дуже потрібні. Адже в такий спосіб вони вчаться відповідальності, вмінню приймати правильні рішення, відстоювати свою думку та розвивати навички громадськості. На завершення дня діти порадували вчителів святковим концертом.

img_3553