Тріумф новокаховських вільників у Козацькому

борьбаЗ 11 по 13 вересня в смт Козацьке Бериславського району відбувся IV Традиційний турнір з вільної боротьби серед дорослих, юнаків та дівчат, присвячений пам’яті заслуженого тренера України М.О. Романова.

Про це “НК онлайн” повідомив головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Кирило Сичов.
За підсумками змагань новокаховські спортсмени посіли такі призові місця у своїх вагових категоріях: Мітін Андрій І місце у ваговій категорії 27 кг, Красницький Олександр І місце у ваговій категорії 29 кг, Квіцинія Данііл І місце у ваговій категорії 62 кг, Дяченко Єгор І місце у ваговій категорії 38 кг, Мартинішин Вадим І місце у ваговій категорії 76 кг, Найдьон Лев ІІІ місце у ваговій категорії 30 кг, Медвідь Володимир ІІІ місце у ваговій категорії 33 кг, Беліков Данил ІІІ місце у ваговій категорії 80 кг +, Кушнір Данил ІІІ місце у ваговій категорії 62 кг, Кармолін Лев ІІІ місце у ваговій категорії 62 кг, Оборін Гліб ІІІ місце у ваговій категорії 59 кг, Томразов Марк ІІІ місце у ваговій категорії 73 кг, Сєров Ілля ІІІ місце у ваговій категорії 40 кг, Кукса Ілля ІІ місце у ваговій категорії 57 кг, Проценко Микита ІІІ місце у ваговій категорії 23 кг.