Тріумф юних вихованців Новокаховського Будинку дитячої творчості

9 грудня у Миколаєві на базі Будинку культури будівельників відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Миколаїв об’єднує таланти» у рамках проектів «Твори добро» і «Повір у себе!» Продюсерського центру Олени Сілівестрової «Талановиті діти».

Вихованці вокального колективу «Перлини майбутнього» (керівник Олександр Гребенюк) Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради долучилися до участі у цьому мистецькому заході, – повідомляє Ірина Лісовська, директор БДТ.

За рішенням журі, у номінації естрадний вокал колектив отримав наступні нагороди:

  • Вокальний ансамбль «Перлини майбутнього» – диплом І ступеня;
  • Бражуненко Артем – диплом І ступеня;
  • Щербань Анастасія – диплом І ступеня;
  • Вокальний дует Анастасія Щербань та Артем Бражуненко (малі вокальні форми) – диплом ІІ ступеня.

Також, 10 грудня у Херсоні у Палаці молоді і студентів відбувся І фестиваль аматорського мистецтва «Україна барвінкова». Його метою є виявлення та підтримка талановитих молодих виконавців і авторів; культурний та естетичний розвиток молодого покоління, сприяння реалізації державної молодіжної політики з питань виховання у молоді патріотизму, любові до Батьківщини; популяризація української мови та українського мистецтва, розвиток і впровадження новітніх традицій українського народу; об’єднання талановитих дітей і молоді країни та пропаганда активних форм дозвілля.

Серед багатьох конкурсантів та творчих колективів вихованець вокального колективу «Перлини майбутнього» Артем Бражуненко зумів своєю піснею «Моя земля» переконати суддів та голову журі фестивалю, Народного артиста України, професора кафедри вокалу і хорових дисциплін Херсонського державного університету Х. Ширинського, що  гідний перемоги. За рішенням журі Артем отримав медаль та диплом лауреата І ступеню.

Вітаємо вокальний колектив «Перлини майбутнього» та його творчого керівника і наставника Олександра Гребенюка з перемогою, бажаємо нових успіхів в творчій діяльності!