Тріумф юних акордеоністів

Переповнює радість та гордість за юних вихованців дитячої музичної школи: Іллю Шевченко, Родіона Брязгіна, Івана Ракочу. Хлопці здобули блискучу перемогу серед сотні дитячих талантів на міжнародному конкурсі «RACCONTODIPRIMAVERA-2021», який проходив в італійському місті Равенна, і отримали дипломи I ступеню та гранти.

До Равенни на великий музичний форум приїхали найкращі музиканти з самої Італії, а також Чехії, Греції, Португалії, Іспанії, Франції, Польщі, Румунії, Англії, Боснії, Америки, Литви, Росії, Білорусі, Вірменії, України, Латвії. Провідною ідеєю конкурсу стало виявлення творчих особистостей серед учасників.

Новокаховські юні музиканти демонстрували неабиякі таланти: творчу фантазію, креативність у виконавчій грі II та III вікових категоріях, у номінації «Інструментально-музичне мистецтво».

Поважне журі конкурсу відзначило професіоналізм директора Новокаховської дитячої музичної школи Катерини Козлової і викладача Валентини Коновалової.

Бажаємо усім причетним до такої успішної перемоги творчого натхнення, твердості характеру, а також виконання соковитих гармоній та співзвучних душі мелодій.