Триває будівництво ПС 750 кВ Каховська та ПЛ 750 кВ ЗАЕС-Каховська

Триває будівництво підстанції 750 кВ Каховська та повітряної лінії 750 кВ ЗАЕС-Каховська у Херсонській області. Сприятливі погодні умови дозволили в цілому не припиняти ведення робіт у зимовий період. На сьогодні з 495 пікетів фундаментів лінії встановлено 393. Завершено монтаж 46 опор. На об’єкти поступає ізоляція та ведеться виготовлення проводу.

Зокрема про це повідомляє прес-служба ДП НЕК “Укренерго”.

Що стосується самої підстанції, то наразі проводиться монтаж силового обладнання: однофазних трансформаторів та трансформаторів поперечного регулювання, монтуються металоконструкції, будуються кабельні канали, ведуться фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи.

“В процентному відношенні ступінь готовності об’єкту можна​оцінити в 70 відсотків. Підрядник працює ритмічно, що гарантує здачу ​підстанції в експлуатацію в зазначені терміни. Втім, вже зараз ми бачимо результати роботи і сподіваємося, що цей надважливий елемент енергосистеми країни буде введено в експлуатації вже в найближчому майбутньому”, – підкреслили у відділі капітального будівництва Південної ЕС.