Триває місячник добровільної здачі зброї

В Новій Каховці протягом квітня поліція проводить місячник добровільної здачі зброї. За цей період громадяни, які добровільно здадуть вогнепальну або холодну зброю, бойові припаси або вибухові речовини, що зберігаються у них без відповідного дозволу, звільняються від кримінальної відповідальності.

Якщо у когось вдома незаконно зберігаються зброя, боєприпаси або вибухові речовини, громадяни можуть здати їх до поліції та уникнути передбачених законодавством санкцій. Також в цей період жителі Херсонської області можуть звертатись до підрозділів поліції за місцем мешкання за допомогою в легалізації незареєстрованої мисливської гладкоствольної зброї.

У зв’язку з анулюванням дозволу на функціонування одного з об’єктів дозвільної системи, підприємство здало на тимчасове зберігання до поліції 163 одиниці спортивної нарізної зброї та 354,1 тисячі патронів.

Шановні мешканці та гості м. Нова Каховка, якщо ви володієте інформацією про зберігання або незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами, прохання повідомляти до поліції. Конфідеційність гарантується.