Тривають заходи по боротьбі з самогоноварінням

miliciya150

В області тривають заходи по боротьбі з самогоноварінням, які направлені на виявлення фактів виготовлення і реалізації самогону та інших міцних напоїв домашнього виготовлення, попередження злочинів та правопорушень, вчинених у стані сп’яніння.

Про це повідомляє Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Херсонській області.

Дільничні інспектори міліції постійно проводять рейди та операції по виявленню осередків самогоноваріння, припиняють їх діяльність та притягають організаторів до адміністративної відповідальності.

За 7 днів проведення заходів дільничні інспектори міліції вилучили понад 660 літрів самогону, самогонної закваски та 23 самогонних апарати. Складено 24 адміністративні протоколи за ст.156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями) та ст.176 КУпАП(виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення).

Шановні громадяни! Якщо ви маєте інформацію про факти виготовлення і реалізації самогону та інших міцних напоїв домашнього виготовлення, прохання звертатися за телефоном Управління громадської безпеки УМВС України в Херсонській області: 45-93-20.