Триває конкурс на здобуття літературної премії імені А.П. Бахути

Відповідно до розпорядження міського голови від 16 квітня 2020 року №131-р «Про підготовку та проведення в місті Нова Каховка у 2020 році конкурсу на здобуття літературної премії імені А.П.Бахути» триває конкурс, присвячений 30-й річниці пам’яті Анатолія Бахути, поета-земляка.

Організатори: Новокаховська міськрада, відділ культури і туризму, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути.

Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться на базі літературно-меморіального музею А.П.Бахути. До 10 червня 2020 року надсилаються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття премії. Приймати участь у конкурсі мають право автори, віком не менше 18 років, які проживають на території Новокаховської міської територіальної громади.

Конкурс проводиться у номінаціях: художня література – поезія та художня література – проза.

Положення про номінацію та зразок заявки знаходиться в оргкомітеті. Вік учасників визначається станом на 1 січня 2020 року.

Твори та заявки надаються до оргкомітету в електронному та паперовому вигляді за адресою: вул.Шевченка, 7, м.Нова Каховка, Е-mail: museum.bahuta@gmail.com.

Довідки за телефоном (05549) 3-64-89.

За результатами конкурсу визначається два переможця, по одному в кожній номінації. Твори, розглянуті журі, залишаються для поповнення фондів літературно-меморіального музею А.П.Бахути та бібліотек Новокаховської централізованої бібліотечної системи.

Оголошення результатів конкурсу та урочисте вручення Премії відбудеться після 1 серпня 2020 року. Дата урочистостей буде оголошена додатково.

Відділ культури і туризму