Центр «Н2О Нова Каховка»: хронологія подій

16. 04 2018р. На адресу комунального підприємства ” АкваСпорт” надійшов лист-кошторис на топографо-геодезичні роботи. Спираючись на цей документ, та проект договору “Про проведення топогеодезичної зйомки земельної ділянки” на проспекті Дніпровський 18-а, директор комунального підприємства “АкваСпорт” Оксана Лисенко підготувала проект рішення на розгляд сесії міської ради про затвердження даного договору.

17. 04. 2018р. Надійшла пропозиція від ПрАТ “Фірма Херсоноблагробуд”на погодження щодо виконання проектно-вишукувальних робіт зовнішніх мереж водопостачання та каналізації об”єкту “Центру Олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка” за адресою проспект Дніпровський 18-а.

18. 04. 2018р. Приватне підприємство “Котломонтажсервіс-Інвест” та директор КП “АкваСпорт” Оксана Лисенко розглянули проект договору на розробку проектно-кошторисної документації щодо “Будівництва котельні і Центру Олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”, після узгодження цей договір буде винесений на затвердження сесії міської ради 26 квітня 2018р.

19. 04. 2018р. Від проектної організації “Спортпроект” на адресу комунального підприємства  “АкваСпорт” надійшов лист, в якому повідомляється про перебіг робіт згідно Договору №2 від 15 лютого 2018р. щодо виконання проекто-кошторисної документації по об’єкту: “Будівництво Центру Олімпійських видів сорту “Н2О Нова Казховка”. В ньому було надано ряд рекомендацій на подальшу роботу по будівництву даного об’єкту.

20. 04. 2018р. Для будівництва “Центру Олімпійських видів сорту “Н2О Нова Каховка приватне підприємство “ІНЖГЕОСЕРВІС” надало висновок про інженерно-геологічні умови майданчику об’єкту, що проектується, в якому йде мова про сприятливі умови щодо розробки проекту спортивного комплексу в місті Нова Каховка.