Центр «Н2О Нова Каховка»: хронологія подій

За дорученням  міського голови Володимира Коваленка директор КП ” АкваСпорт” Оксана Лисенко 9 квітня відбула у відрядження в Херсон. В обласній інспекції з охорони пам’яток історії та культури вона отримала висновок “Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під забудову Центру олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”.

10 квітня відбулася зустріч із заступником голови правління ПАТ ” Херсонгаз ” Сколпень В.І. на якій  остаточно була передана необхідна документація для отримання технічних умов на проектування об’єкту Центра олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”.

11 квітня ПАТ ” Херсонгаз” надав орієнтовну комерційну пропозицію, щодо проектно-кошторисної документації на приєднання до газорозподільної системи за адресою м. Нова Каховка просп. Дніпровський 18-а для забудови плавального басейну.

12 квітня директор КП “АкваСпорт” Оксана Лисенко надала необхідні документи до “Укртелекому “для розробки технічних умов на проектування водного комплексу “Н2О Нова Каховка”.

13 квітня за згоди міського голови Володимира Коваленка у фойє міськвиконкому був розташований стенд, на якому розміщена інформація щодо питань, які були висвітленні на нараді 5 квітня 2018року відносно стану проектних робіт майбутнього Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».