Центр «Н2О Нова Каховка». Проектні роботи – повним ходом

Вчора, 5 квітня, у Новій Каховці, в приміщенні малої зали засідань міськвиконкому, відбулась робоча нарада щодо стану проектних робіт майбутнього Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».

Про це повідомляє кореспондент NK-online.tv.

Участь в обговоренні взяли – міський голова Володимир Коваленко, секретар міськради Олександр Лук’яненко, генеральний директор компанії-проектувальника ТОВ «Спортпроект» Володимир Шумілін, представник БФ Ігоря Колихаєва Геннадій Лагута, директор КП «АкваСпорт» Оксана Лисенко, представники й керівники організацій, які прокладатимуть комунікації на об’єкті – «Херсонгазу», «Херсонобленерго», КП «Новокаховський міський водоканал», начальники відділів капітального будівництва, комунального майна і земельних ресурсів, в. о. обов’язки начальника управління містобудування та архітектури, радник мера з цих питань та інші.

Головна мета зустрічі – обговорення термінів, можливості надання технічних умов. Крім того, Володимир Шумілін презентував присутнім перші напрацювання – перенесені на папір усі  технічні завдання, висунуті містом, побажання, які лунали зокрема й  під час громадських обговорень майбутнього проекту. Словом – візуалізацію того, що ж ми хочемо бачити, говорячи про даний центр між готелем «Нова Каховка» і колишнім молокоаводом на Дніпровському: кількість поверхів, планування приміщень, розташування басейнів, роздягалень, спортивних зал тощо.

«Це перша нарада такого плану. І вона мала свої результати, – прокоментував в ході прес-брифінгу, який відбувся згодом, секретар міськради Олександр Лук’яненко. – Всі компанії вже або надали технічні умови, або розпочинають їх оформляти. Найближчим часом перейдемо до локальних проектних робіт, на які виділила кошти, в тому числі й обласна рада 500 тис. грн. Сьогодні є попередній робочий термін завершення цих робіт: кінець травня. Але поки що зарано стверджувати про конкретні дати. Це дуже копітка та працемістка робота».

Пролунало в ході брифінгу і питання щодо можливих джерел фінансування, адже очевидно, що  вартість спорудження такого об’єкту – непід’ємна лише для місцевого бюджету. На що Олександр Володимирович зауважив: «Наша ціль – існування об’єкту. А тому будемо намагатися залучити будь-які джерела фінансування, не заборонені законодавством, що допоможуть нам досягти кінцевого результату – заснування центру «Н2О Нова Каховка»,  який стане точкою росту громади на найближчі роки. У державі розвивається державно-приватне партнерство, закон не  ставить нас у надто стислі  певні рамки.  Ми готуємо проект в тому числі й для того, аби представити його усім, хто зможе допомогти нам із фінансовою стороною».

Більш  детально про підсумки зустрічі, зокрема й про те, що ж собою представлятиме наш майбутній спорткомплекс , читайте на шпальтах свіжого випуску газети «Нова Каховка».