Центр олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка». Інформаційний дайджест

 

Вже неодноразово видання NK-online. tv інформувало читачів про наміри міської влади збудувати сучасний потужний водноспортивний комплекс «Н2О Нова Каховка» у нашому місті. Завдяки новій конфігурації комплекс буде відповідати статусу міжнародного спортивного центру з можливістю проведення  змагань відповідного рівня  та в подальшому зможе претендувати на отримання статусу бази олімпійської підготовки, а Нова Каховка перетвориться в міжнародний туристичний центр й осередок  розвитку спорту.

Проект ще на «паперовій» стадії реалізації, однак він уже зазнав значних змін у порівнянні з первинним задумом.

Так, наприкінці лютого укладено тристоронню угоду та меморандум про співпрацю, які підписами  скріпили  міський голова Володимир Коваленко і президент Федерацї плавання України Андрій Власков, а також віце-президент федерації Володимир Шумілін, виконавчий директор Благодійного фонду Ігоря Колихаєва Геннадій Лагута і керівник КП «АкваСпорт» Оксана Лисенко. І це дало новий потужній поштовх розвитку даного проекту.

Аби  читачі – як жителі, так і гості  Нової Каховки, були максимально обізнані стосовно подальших кроків  на шляху до втілення  «водної мрії»,  ми  готуватимемо  добірки найактуальніших новин у вигляді своєрідної хроніки, що дозволить слідкувати за реалізацією цього важливого проекту. Отже, до вашої уваги дайджест останніх подій. 

5 березня

За дорученням міського голови Володимира Коваленка секретар міської ради Олександр Лук’яненкко зустрівся з  керівництвом ПАТ «ЕК «Херсонобленерго». Під час  перемовин вирішувалося питання  про надання технічних умов для підключення до електричних мереж. 

6 березня

Комунальне підприємство «АкваСпорт» отримало опитувальний лист від проектної організації «Спортпроект» для отримання технічних умов на водопостачання та водовідведення для будівництва об’єкту.

7 березня

КП «АкваСпорт» надали  пропозицію на розроблення проекту землеустрою.

12 березня

Директор підприємства  «АваСпорт» Оксана Лисенко почала підготовчий процес  щодо виділення коштів для оформлення земельної документації та винесення цього питання на найближчу сесію міської ради, яка відбудеться  22 березня.

13 березня

Директор КП «АкваСпорт»  Оксана Лисенко зв’язалась з Коломийською міською радою та обговорила можливість подальшого візиту для вивчення досвіду коломиян. Нагадаємо, у цьому місті вже почали будівництво подібного водноспортивного комплексу вартістю понад 200 млн грн. Відповідно до плану, там  буде зведено три басейни: 25-метровий на шість доріжок, басейн просто неба та басейн для плавання на байдарках і каное, а також зали для боротьби і боксу, тренажерний зал, універсальний ігровий зал з трибунами для глядачів, тенісні корти та конференц-залу.

14 березня

Працівники екологічної служби разом з директором «АкваСпорту» оглянули земельну ділянку, призначену  для майбутнього будівництва, а також зелені насадження на даній території.

Продовження – у наших наступних публікаціях.