Центральна бібліотека Нової Каховки відсвяткувала своє 65 річчя (фоторепортаж)

На сято до працівників Центральної бібліотеки зібралося багато гостей. Адже працю цих жінок на ниві просвіти та виховання підростаючих поколінь новокаховчан поважають усі городяни.

Не залишилися осторонь свята постійні читачі бібіліотеки та учасники різноманітних поетичних заходів, що тут проводяться. І сьогодні до ювілею ЦБ наш міський поет Альберт Боровик подарував свої вірші.

Владу на урочистостях представляв куратор гуманітарного блоку у виконавчому комітеті заступник міського голови Володимир Сироватка. До грамати міського голови, якою була нагороджена директор ЦБ Людмила Петрова, він додав ще сертифікат на закупівлю новенького принтера зі сканером, що давно просили у влади бібліотекарі.

Не залишилися осторонь свята тих, хто зберігає книжкову мудрість людства депутати Новокаховської міської ради Сергій Хоменко та Олекснадр Афанасьєв. Вони презентували бібліотеці кошти на придбання нових книжок, а також передали книги, які були їм подаровані під час перебування у місті-побратимі Дрогобичі.

Привітали колег і працівники закладів культури на чолі з начальником відділу культури та туризму Наталією Зарудною. Подарунки від колег були підкреплені самим вагомим подарунком для бібліотеки – новими книжками, які були передані для оновлення фонду бібліотеки.

Свято для співробітників бібліотеки вийшло на славу! Щасти Вам, шановні ви наші берегині мудрості землян!