Центральна міська лікарня Нової Каховки отримала гуманітарну допомогу

Вчора, 8 квітня, Новокаховській Центральній міській лікарні була передана гуманітарна допомога.

Вручив її головному лікарю ЦМЛ Ігорю Гайдаманчуку депутат Херсонської облради І-VІ скликань, громадський діяч Олександр Сидоренко.IMG_2463

За його словами, це вже далеко не перша благодійна допомога, яку він надає разом з протоієреєм Миколою Гінайлом (він очолює Володимиро-Волинський  благодійний фонд «Матері Божої неустанної помочі»).

Серед обладнання, яке отримала лікарня – інвалідний візок, який знадобиться хворим із травмою хребта, апарат УЗД, електрокардіограф, відсмоктувач для хірургії, посилка необхідних речей для пологового відділення та ін.

-Дуже вдячний усім людям, які проявляють зацікавленість та допомагають нашому закладу. Олександр Миколайович надає допомогу лікарні вже не вперше. Тому від імені адміністрації та всього нашого численного колективу, а особливо – пацієнтів, говоримо щире спасибі.IMG_2464

-З фондом, який очолює протоієрей Миколай, працюю давно. М. Гінайло – унікальна людина: військовий, священник, благодійник, – додав О. Сидоренко. – Після його повернення із сектору «М», ми розпочали ряд благодійних акцій, спрямованих на допомогу  медичним закладам. Не так давно були доставлені меблі для лікарні у Таврійську, а зараз вдалося зробити ось таку допомогу для Нової Каховки. Наразі наша співпраця із закордонними фондами продовжується. Формуємо нову заявку, що стосується дитячих спортивних зал.

IMG_2467