Центром Таврійського медичного округу буде… Таврійськ! (Оновлено)

Таку сенсаційну новину повідомив заступник голови Херсонської ОДА Андрій Балонь в прямому ефірі  студії філії ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція  «Скіфія». Про це йдеться на офіційному сайті обласної адміністрації.

Цитуємо дослівно: “На Херсонщині ще в 2013 році розпочались реформи, тому що область була вже тоді готова стати на стежку реформи застарілої системи охорони здоров’я. Ми розпочали одні з перших, тому на сьогодні в області вже створено 4 госпітальні округи:  в Херсоні, Генічеську, Таврійську і Бериславі. Нова система охорони здоров’я буде поділена на декілька ланок: первинна медико-санітарна допомога, вторинна і третина висококваліфіковані ланки допомоги. Сенс реформи у тому, що необхідно відновити і наблизити якісну, доступну і швидку медичну допомогу для усіх мешканців, особливо сільської місцевості”.

Заступник голови ОДА в прямому ефірі відповів на питання щодо медичної реформи

Ось, нарешті, і поставлена крапка в суперечці, яка виникла між сусідніми містами, Каховкою та Новою Каховкою, у питанні, де саме має  розміщуватись центр Таврійського медичного округу! А де ж йому ще бути, як не в Таврійську? Адже Бериславський центр округу знаходиться в Бериславі, Херсонський – в Херсоні, Генічеський – в Генічеську. Таким чином, Таврійському – пристало бути саме в Таврійську, мабуть вирішили в ОДА.

Власне, почути про це ви можете й самі, переглянувши відеозапис наведений нижче, на 2 хв 20 с.

Ось тільки закрадається сумнів, як може бути призначено центром медокругу місто Таврійськ, в якому окрім поліклінічного відділення немає жодного медичного закладу! Але ж, як кажуть в народі, “згори” видніше.

Нам залишається тільки привітати таврійчан, які і не мріяли, що таке може статися з їхнім містом. Та й новокаховчанам недалеко їздити. Одним словом, маємо те, що маємо.