Церква Різдва Христова відзначила 25-річний ювілей

На початку березня одна з найбільших протестантських громад Нової Каховки, Церква Різдва Христова, відзначала 25-річний ювілей з дня заснування. З цієї нагоди, в неділю 18 березня, відбулось урочисте богослужіння, яке зібрало чимало гостей та друзів спільноти з різних куточків Херсонщини та України.

Перш за все прихожан та священнослужителів віталодуховенство з інших церков. Серед них національний єпископ Церкви Божої України Олексій Демидович, єпископ Павло Голуб, протоієрей православної церкви Святої Трійці м. Херсон Євген Сидоренко та інші. З ювілеєм християнську громаду привітав також співак Максим Лозовий, талант якого припав до душі багатьом новокаховчанам під час його нещодавнього концерту в Палаці культури.

На святкове богослужіння завітав також і міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, який привітав усіх присутніх з Ювілеєм та відзначив значну роль Церкви Різдва Христова у справі відродження християнських цінностей, збереження миру і злагоди у суспільстві, утвердження міжконфесійного порозуміння в Таврійському краї. Також Володимир Іванович вручив Подяки священнослужителям церкви, які займаються соціальною, благодійною та просвітницькою роботою, несуть капеланське служіння на сході України. Це, зокрема, єпископ Сергій Вознюк, пресвітери Валерій Іллічов, Валерій Воїнський, Сергій Інглет та Сергій Сірик.

Під час урочистостей звучало ще багато добрих слів вітань та побажань тим, хто за покликом душі присвятив своє життя служінню Богу та людям, аби займатись справами милосердя та допомоги нужденним. Завершилось ювілейне богослужіння особливою молитвою подяки за пройдений шлях, а також приємним сюрпризомдля усіх присутніх – солодощами для дітей та шоколадом для дорослих.