Церква Різдва Христового запрошує дітей Нової Каховки на грандіозне свято

Сьогодні, 30 червня, на площі Сільських будівельників відбудеться велике безкоштовне свято для юних мешканців Нової Каховки. Його організатором виступає Церква Різдва Христова разом з Міжнародною благодійною організацією ІМОСЕ.

Святковий захід проходитиме у форматі одноденного табору з різноманітними активностями, естафетами, майстер-класами, а також батутами, надувними гірками, солодкою ватою, попкорном та подарунками.

Мета заходу – виховувати у дітях бажання виявляти творчу ініціативу, вчити дбайливо ставитися один до одного та до своїх батьків, виховувати любов та повагу до своєї родини, до своєї країни; мотивувати малечу до здорового способу життя і безкорисних вчинків.

До участі в цьому святковому заході запрошені діти з багатодітних та малозабезпечених родин, санаторних та інтернатних закладів, а також усі охочі малюки з міста. Єдина умова участі – обов’язкова реєстрація, яка відбуватиметься вже на місці з 9.00 до 10.00  ранку. Діти, які не пройдуть реєстрацію або прийдуть пізніше, не зможуть стати учасниками табору.

Також просимо звернути увагу, що з 13.30 до 14.30  відбудеться обідня перерва. В рамках табору не передбачено харчування учасників, тому прохання до батьків завчасно продумати обідню перерву для своїх дітей (взяти їжу з собою, або сходити на обід додому чи кафе).

План заходу:

9:00 – 10:00 – Реєстрація дітей для формування  на команди;

10:15 – 11:15  –  Дитячий анімаційний форум.

11:15 – 13:30 – Спортивні активності (гірка, батут, баскетбол, спортивний майданчик), безкоштовна роздача  попкорну  та солодкої вати,  рукоділля,  дитячі флешмоби;

13:30 – 14:30 – Обідня перерва;

14:30 – 15:00 – Ігри на розвиток логіки та анімаційне спілкування з дітьми;

15:00 – 16:00 – Безкоштовні спортивні активності (гірка, батут, дитячий баскетбол, спортивний майданчик), безкоштовна роздача  попкорну та солодкої вати,  рукоділля, дитячі флешмоби;

16:00 – 17:30 – Концерт для батьків, молитва за Україну;

17:30 – Роздача подарунків для малечі.