Ці радісні миті передсвяття…

У циклі передноворічних зустрічей з міським головою окрема увага була приділена освітянам. Не порушуючи традицію, напередодні свята Володимир Іванович поспілкувався з директорами загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.  Як і завжди – енергійні, позитивні та ініціативні – педагоги  ділилися своїми враженнями, розповідали про досягнення, якими увінчався минулий рік, говорили про плани на майбутнє у світлі нещодавно ухваленого Закону «Про освіту».

«Ніколи не приховую своєї прихильності до навчальних закладів. Найперше  – дякую  усім  вам за те, що  цей  рік освіта прожила добре, плідно працюючи, – наголосив мер. –   Радію, що ви співпрацюєте з депутатським корпусом, виконавчим комітетом. Хочу, аби цей міцний фундамент наших взаємовідносин був міцним, і не похитнувся у будь-яких ситуаціях створених життєвими обставинами. Запевняю: жодного необгрунтованого, поспішного, неправильного  рішення щодо функціонування освітньої галузі у місті прийнято не буде».

Як зазначила начальник відділу освіти Оксана Якубова, це був не найгірший  рік для освітян:  жодних затримок із виплатою заробітних плат, є премії, поповнюється матеріально-технічна база шкіл. Усі вони живуть активним життям – не лише в  стінах закладів, оскільки учні та вчителі –  незамінні учасники загальоміських заходів, благодійних акцій і т. п.   «Упевнено можна сказати: рік, що минає був для освітян  вдалим. Дякую усім, хто допомагав нам», – сказала  Оксана Олександрівна.

Під час зустрічі час летів непомітно. Пролунало чимало теплих слів на адерсу присутніх від куратора галузі – заступника міського голови Володимира Сироватки.

За символічним келихом ігристого усі разом згадали найрадісніші миті року, що минає.  В якості  новорічних  презентів освітяни подарували сувеніри Володимиру Івановичу, а він – кожному солодощі, наголошуючи: їжте самі, дітям вистачить!

А під завісу – традиційна світлина на добру згадку.