Цікаві зміни чекають українських школярів з 1 вересня

У Міносвіти заявили, що в Україні з 1 вересня шкільна програма буде трохи змінена. Так, нові рекомендації отримали вчителі стосовно викладання учбових предметів, повідомляє інформаційне агенство “Інформ-ua“.

Результат пошуку зображень за запитом "школярі"

З цієї осені частину уроків фізкультури в школах можуть замінити на інші предмети. Вчителям же МОН дав повну свободу в організації учбового процесу. Що ж до першокласників, то їм давати домашніх завдань не будуть. Вони з’являться лише з другого класу, але повинні будуть займати не більше 45 хвилин часу дитини. У третьому класі цей час повинен збільшитись до 1 години 10 хвилин, а в четвертому – 1 години 30 хвилин.

Уроки фізкультури можуть бути замінені іншими предметами, але вони повинні нести дітям активно фізичне навантаження і займати більше однієї години в тиждень. Наприклад, це можуть бути танці чі плавання.

Молодші класи заборонили перевантажувати додатковими завданнями. Вчителям також не дозволятимуть давати домашні завдання на свята, вихідні і канікули. Під заборону потрапили також завдання з додаткової літератури для школярів, такі як розфарбовування, головоломки і таке інше. Також в першому класі не буде оцінок, а з другого по четвертий клас ставитимуться оцінки лише по деяких предметах: математиці, природознавству, читанню і українській мові. При цьому МОН надає право вчителю самостійно визначати, як організувати навчання та які методи і прийоми застосовувати.