Цікавими та змістовними були канікули таврійських школярів

Канікули для учнів – це завжди відкриття. Адже це ще одна можливість вирушити у захоплюючу мандрівку мальовничими куточками рідного краю, дізнатися щось нове про історію та звичаї свого народу. Осінні канікули для таврійських школлярів не стали винятком.

Цікавими і багатими на враження видалися вони в 2-А класі ЗОШ №7 (директор ГрішагінаЛ.В.)

На початку відпочинку була тепла і гарна осіння погода-справжнє «бабине літо». Учні класу,разом з класним керівником Василенко В. М.відпочивали в міському парку, де насолоджувалися теплими, сонячними промінчиками.

Наступним етапом відпочинку класу,було відвідування краєзнавчого музею нашого міста. Директор музею Малинова Н.А. підготувала захід,який був приурочений  75-річчю (2-го листопада) визволенню нашого міста від фашистських окупантів.

Учасники гуртку музею (учні нашої школи) дуже цікаво і змістовно розповіли про події тих давніх часів. Вся розповідь супроводжувалась фрагментами документальних фільмів. Діти, затамувавши подих, дивилися на історичні події. Такими екскурсіями, ми виховуємо маленьких громадян, прививаємо їм патріотичне почуття, не забуваємо минуле і пам’ятаємо  сьогодення.

Отримавши багато емоцій і вражень, діти поверталися додому. Вони в думках вже планували відпочинок на зимових канікулах. А яким він буде? Нехай це залишиться секретом для непосидючих школярів.