Ціни на ринку

ціни_чек

На споживчому ринку області у серпні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 1,1%. Найбільше (на 11,3%) подешевшали овочі. На 7,7–1,3% зменшились ціни на крупи гречані, рис, борошно пшеничне, фрукти, кисломолочну продукцію, м’ясо птиці, цукор. Водночас (на 3,0–1,2%) зросли в ціні молоко, масло, олія соняшникова, сметана, макаронні вироби.  Крім того, на 0,4–0,1% подорожчали яйця, яловичина, свинина, сир і м’який сир (творог), риба та продукти з риби.

Алкогольні напої, тютюнові вироби подорожчали на 1,3% внаслідок зростання цін на тютюнові вироби (на 1,4%) та на алкогольні напої ­ (на 1,0%).

Одяг і взуття подешевшали на 5,7%, зокрема, одяг – на 6,0%, взуття – на 5,3%.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива у поточному місяці зросли на 0,4%, перш за все, внаслідок збільшення вартості оренди житла на 3,6%.

Підвищення цін (тарифів) у сфері охорони здоров’я на 0,6% було зумовлено збільшенням вартості амбулаторних послуг (на 1,1%), а також фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання (на 0,7%).

У транспортній сфері ціни (тарифи) зросли на 0,2% за рахунок подорожчання транспортних засобів на 0,7%, палива та мастил – на 0,1%.

Головне управління статистики в Херонській області