Цінуйте наші і свої старання!

Приблизно з такими словами звертається до мешканців Нової Каховки начальник екологічної інспекції Олександр Лимар з приводу крадіжок та нищення молодих насаджень, які нещодавно з’явилися у парку, сквері Сільських будівельників та вулицях міста.

Всього для озеленення міста за рахунок коштів міського природоохоронного фонду було придбано 600 саджанців дерев та декоративних кущів – дуб, катальпа, церціс, кельрейтерія, ясень, клен, горобина та ін. Завдяки такому придбанню молоді зелені насадження з’явилися біля пристані, колишнього танцювального майданчику в парку, Літнього театру, на стадіоні «Енергія», Палацу культури. У цих місцях насадили 150 дерев та кущів. Також у сквері Сільських будівельників та на газонах вулиць Першотравневої, Затишної, Новоселівської, Пушкіна, Соборної вже ростуть понад 250 одиниць саджанців.

Як поінформував О. Лимар, ще близько 200 молоденьких дерев-саджанців  передано для озеленення власних та прибудинкових територій закладів освіти, спорту, житлово-експлуатаційному управлінню. Наразі весняні роботи з озеленення міста завершуються, проте вже зафіксовані випадки крадіжок свіжо висаджених дерев і кущів і навіть їхнє нищення. Важко зрозуміти такі хуліганські дії, констатують спеціалісти-озеленювачі, які намагаються зробити наше місто зеленим, квітучим та привабливим. Тож сподівання на допомогу у збереженні зеленого фонду міста покладають на всю громаду міста, бо тільки спільними зусиллями можна врятувати парк і газони від знищення.