ЦНАП змінить якість обслуговування людей

Сьогодні, 28 вересня, у великій залі виконкому відбулася 35-та позачергова сесія Новокаховської міськради.

Потреба терміново скликати депутатів виникла у зв’язку з необхідністю оформлення документації з землеустрою для виділення ділянки (між кінотеатром «Юність» і «Укртелекомом») для будівництва центру надання адміністративних послуг населенню (ЦНАПу), а також через зміни у положенні про роботу центру соціальної служби для дітей та молоді.

Передувало роботі сесії спільне засідання комісій, на якому начальник відділу земельних ресурсів та комунальної власності  Таміла Ковальчук і керівник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Корсакова доповіли депутатському загалу про зміни, що потребують схвалення. Після цього розпочалася сесія. В її роботі брали участь 24 депутата з 36 обраних. За  їхньої згоди запропоновані рішення були ухвалені.

Як зазначив міський голова Володимир Коваленко, який нещодавно повернувся з Одеси, де проходив 13-й муніципальний форум, одесити вже мають діючий ЦНАП. І такі працюють майже у всіх містах обласного значення. А  головне – люди задоволені якістю надання послуг в них. Сподіваємося, найближчим часом і новокаховчани оцінять швидкість і якість роботи такого ЦНАПу.

А наступного тижня депутати Новокаховської міськради зберуться знову, щоб вирішити бюджетні і земельні питання. Тільки сесія буде плановою і відбудеться 5 жовтня. Вже зараз підготовлені для обговорення проекти рішень 30 питань, з якими можна ознайомитися на офіційному  сайті міста.