Цього року на дорогах Херсонщини з’явилося більше 9 тисяч водіїв-новачків 

З початку року за результатами успішного проходження перевірки знань 9313 водіїв уперше отримали в територіальних сервісних центрах МВС Херсонщини посвідчення на право керування транспортними засобами.   

Найменше керманичів уперше отримали водійський документ на початку року, в зимові місяці: січень – 813, лютий – 897. Навесні кількість бажаючих сісти за кермо автомототранспорту дещо збільшилась, у березні їх було 937, квітні – 941, травні – 1086. Найбільше водіїв-новачків з’явилося влітку, у червні документ на право керування транспортними засобами отримали 1099 громадян, липні – 1155, серпні – 1248. У вересні посвідчення водія вперше отримали 1137 майбутніх керманичів. Середній відсоток складання іспитів з першого разу становить 55,5.

Нагадуємо, що на сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднені всі питання тестів із варіантами відповідей, усі їх можна завантажити за посиланням. Окрім того, на сайті працює онлайн-тест 24/7 , за допомогою якого кожен водій може перевірити власні знання.