Цього року Таврійського ярмарку у Новій Каховці не буде

Про відмову від проведення традиційного «Таврійського ярмарку» у Новій Каховці в цьому році повідомив керівник місцевої Агенції регіонального розвитку Павло Ярмій.

— На наше офіційне звернення Новокаховська міськрада відповіла, що вважає недоцільним проведення цього заходу. Причиною назвали карантин і несприятливу ситуацію з поширенням коронавірусу. Прикро, що 20 років традицій, сотні зустрічей, тисячі годин роботи, спілкування, запрошень підприємців до нашого міста пішли нанівець, — зазначив Павло Ярмій.

На його думку, «Таврійський ярмарок» цілком можна було б провести цього року.

За коментарями ми звернулись до міського голови Володимира Коваленка. Він пояснив, що проведення «Таврійського ярмарку» в умовах карантину не погодила міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

— Адже абсолютна більшість учасників ярмарку – це жителі і підприємці з Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської областей, а там суцільний «червоний пояс». Ми звернулись також до обласної комісії з ТЕБ та НС. Вона відповіла: в разі чого, відповідальність за все нестиме Новокаховська міськрада.  Тому ми вирішили відмовитися від проведення «Таврійського ярмарку» на час карантину, щоб не наражати наш регіон на ризик змінити окрас «зеленої зони». А Ярмію треба подумати про всіх, а не лише про свій бізнес, — пояснив Володимир Коваленко.

Нагадаємо, що в квітні в онлайн режимі вперше відбувся міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який теж зазвичай проходив у Новій Каховці.

Олег Батурін, Новий день