Цьогорічний мотофестиваль «Тачанка» зібрав рекордну кількість  учасників

Минулого тижня Каховка приймала   XІІ-й мотофестиваль «Тачанка 2018» – чи не головне молодіжне свято сусіднього міста, яке цьогоріч зібрало рекордну кількість прихильників – понад 5 тисяч байкерів, музикантів, просто глядачів з багатьох регіонів країни.

Так, серед них, як стверджують  організатори, 891 байкер (абсолютний рекорд фестивалю. До цього  він був встановлений у 2016 році і становив  570 осіб), 48 музикантів, 34 організатори, 16 осіб внутрішньої охорони, 17 технічних працівників, 12 волонтерів, 2 медичних працівника, 2 водія.

Мотогості прибули на захід з 13 регіонів України: АР Крим, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Полтавська, Одеська, Миколаївська, Херсонська області.

Традиційно, на березі Каховського водосховища розкинулось  наметове містечко. Розпочали, як і належить, з грандіозного мотопараду: колона байкерів та їхніх супутників рушила містом до «Легендарної тачанки».

На учасників та гостей фесту чекала насичена программа: кастом-шоу,  рок-концерт, вогняне дійство. Усі охочі брали участь у байкерських конкурсах. Описувати це дійство, звичайно, сенсу немає, лише констатуємо: було гаряче.

А всіх, кого змучила спека, чекала невід’ємна «фішка» заходу: мокра дискотека. Місцеві рятувальники лили воду на присутніх  прямо із пожежних гідрантів.  Як відзначали присутні, що відвідують Каховку в рамках фестивалю вже не один рік, подібне можна побачити лише тут.

І знову, як і завжди, байкерський табір став порожнім. Відлунав рок-н-рол, відгули мотори, стихли клаксони. Попереду у романтиків-бунтівників –  новий шлях, нові пригоди, нові подорожі і відкриття. Ну, а Каховка, без сумнівів, вже в очікуванні нового, ще яскравішого  фесту «Тачанка-2019», який організатори обіцяють провести не менш яскраво та цікаво.