Туреччина передала Україні військове обмундирування та мобільні госпіталі

ПрезидентПрезидент України Петро Порошенко відвідав флагман Військово-морських сил України фрегат «Гетьман Сагайдачний», який бере участь у спільних навчаннях з ВМС Туреччини у Мармуровому морі. Про це йдеться на сайті офіційного інтернет-представництва Глави держави.

Командир морського походу капітан 2-го рангу Дмитро Глухов та командир фрегата «Гетьман Сагайдачний» капітан 2-го рангу Денис Іванінг ознайомили Главу держави з переданим турецькою стороною обмундируванням та мобільним військовим госпіталем.

Загалом Україна отримає п’ять таких шпиталів. Всі вони одразу після прибуття фрегата «Гетьман Сагайдачний» в Україну будуть передислоковані в сектори відповідальності у зону проведення антитерористичної операції.

Президент  підкреслив, що такі пересувні медичні комплекси зараз потрібні у зоні АТО, а їх передачу Україні Туреччиною назвав свідченням партнерських відносин двох держав. «До цього ми отримували їх із США, Канади, Австралії. Сьогодні це дуже важливо і це підкреслює стратегічний характер наших відносин», – сказав Глава держави у коментарі представникам ЗМІ.