Туристичний уік-енд

ХерсонщинаНа базі комплексу рибалки та відпочинку «Дельта Дніпра» (с. Дніпровське Білозерського району) відбулась  організована департаменом зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів облдержадміністрації бізнес-конференція «Стратегічні інструменти розвитку індустрії гостинності Херсонщини», у якій взяв участь заступник директора КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк.

Це був  захід у форматі ділового бізнес-майданчика з обговорення найважливіших питань  щодо перспективи розвитку туристичної галузі Херсонщини.

В ході пленарної частини В.Костенюк  розповів про туристичні можливості Нової Каховки.

Учасники визначили подальші першочергові кроки щодо забезпечення сталого розвитку індустрії гостинності на Херсонщині та прийняли відповідну резолюцію.

В цей же день в  Херсоні відбувся семінар-тренінг щодо залучення міжнародної технічної допомоги, участь в якому взяв директор КП «Агенція регіонального розвитку» Юрій Спіцин.

Мова йшла про пошук донорських організацій,  навички складання проектних пропозицій та листів-запитів, етику спілкування з грантодавцями.

Семінар-тренінг провела член ради директорів Європейської фандрайзингової асоціації та засновник інституту професійного фандрайзингу в Україні  Світлана в режимі «питання-відповіді» та з практичним застосуванням набутих знань.

Крім того, КП «Агенція регіонального розвитку» презентувало  Нову Каховку в Херсоні на «воркшопі», який  пройшов в рамках рекламного туру для туроператорів Турції. Турецька делегація залишилась задоволена візитом до Херсонщини. Було відзначено: «Сьогодні Україна дуже приваблива для наших туристів… туристичні потоки змінилися, і ми шукаємо нові напрямки. У вас гарна природа і дуже доступні ціни».