Туристичні довідники і буклети у закладах відпочинку Новокаховської МТГ

Наявність поліграфічної продукції туристичного спрямування – невід’ємний елемент розвитку галузі туризму в будь-якій громаді, адже це суттєво сприяє охопленню великої аудиторії туристів.

Враховуючи гостру необхідність закладів, що надають туристичні послуги, в різножанровій буклетній продукції, спеціалісти відділу культури і туризму Новокаховської міської ради розробили комплект туристичної продукції: Туристичний довідник «Новокаховська ОТГ», карта «Кам’яні вишиванки на мапі Нової Каховки», брошура «Архітектурні родзинки Нової Каховки» та п’ять буклетів – «Музеї Новокаховської ОТГ», «Місто з будинками у «вишиванках», «Історичні пам’ятки Новокаховської міської територіальної громади», «Нова Каховка кришталева» та «Нова Каховка екскурсійна». Буклетна продукція дуже зручна у використанні, адже містить всю необхідну для туриста інформацію, з використанням QR-кодів сайтів закладів туризму, місцерозташування туристичних об’єктів та відеороликів про них, контактних телефонів і т.д. Поліграфія надрукована за бюджетні кошти, що виділені на розвиток туристичної галузі громади.

8 липня начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна разом з головним спеціалістом відділу Богданом Кравчуком розповсюдили в туристичних закладах громади комплекти поліграфічної продукції, зокрема в Якхт-клубі «Maximmarine», культурно-розважальному комплексі «PREMIER», кодно-спортивній базі «Katrin», комплексі відпочинку «Заплава», готелях «Ревлан», «Динамо», «Якорек», міні-зоопарку «Казкова діброва» та виноробному господарстві Князя П.М.Трубецького. Найближчим часом продукція також буде надана для розповсюдження на базі зеленого туризму «Рибацький хуторок» та базі відпочинку «Находка». Продукція буде розміщена на ресепшн кожного закладу, де туристи зможуть з нею ознайомитись.

Відділ культури і туризму