«Туристичний ПрофіКемп» у Новій Каховці

11 квітня у Новій Каховці відбувся масовий захід з профорієнтації учнівської молоді «Туристичний ПрофіКемп», який залишив в серці кожної команди-учасниці теплі спогади, що надихають.

Саме цього дня учасники заходу з 11 міст і районів Херсонщини — учні, вчителі, бібліотекарі, спеціалісти Служби зайнятості – презентували авторські туристичні маршрути, брали участь у конкурсі-виставці сувенірної продукції та у конкурсі за номінацією «Кращий гід-екскурсовод». За підсумками виконаних робіт на учасників чекали нагороди.

Варто відзначити, що «Туристичний ПрофіКемп» має статус міжобласного проекту, що дозволяє активно та успішно реалізовувати його у Львівській, Рівненській областях та на Закарпатті.

Особливу зацікавленість у жителів та гостей міста викликав «Ярмарок професій Херсонщини». Більш ніж 20 професійно-технічних й вищих навчальних закладів з Берислава та Нової Каховки презентували майстер-класи за професіями, яким вони навчають. Знавці своєї справи залюбки розповідали та на практиці демонстрували деякі таємниці своїх професій.

Кожний бажаючий мав змогу поспілкуватися з висококваліфікованими майстрами з будівництва та торгівлі, кравчинею, гувернантками, перукарями, електромонтерами, трактористами, офіціантами, кондитерами, поварами. Талановиті майстри з деревини демонстрували свої навички, лікарі вимірювали артеріальний тиск та розповідали про тонкощі лікувального масажу.

Почесне місце переможця обласного етапу проекту «Туристичний ПрофіКемп» посіла команда школярів «Робінзон&company» зі Скадовського району. Згодом «Робінзон&company» буде офіційно представляти Херсонщину у міжобласних змаганнях фіналістів між Закарпатським, Львівським і Рівненським регіонами.

Анастасія Вороніна