Творчі експерименти у Новокаховській школі №8

25 січня в Новокаховській школі  №8  (директор О. Олійник) відбувся позакласний виховний захід з англійської мови, приурочений до новорічних свят, проведений вчителями іноземної мови Н. Кусрашвілі  та О. Козачок.

До уваги глядачів була підготовлена святкова програма, в якій вони мали змогу поринути  в атмосферу зимових різдвяних свят. На заході були присутні представники адміністрації, вчителі та учні 4-8 класів.

Свято пройшло в піднесеному та творчому настрої: ведучі свята Лілія Горбачова та Марк Бородавка розповіли про походження і особливості святкування новорічних свят. Надзвичайною грою на скрипці порадував Ілля Іллічов, східний танок та танець з віялами  виконали Ангеліна Брагіна, Марія Черкесова (2Б клас) та Арина Нечитайло (3В клас) вразили музичністю та яскравими барвами костюмів. Глядачі отримали задоволення від гри акторів-аматорів в авторській новорічній казці “MyMagicTale”.У  ролі королеви виступила Анна Титаренко, в ролі принцеси – Софія Калан, чарівницю зіграла Анастасія Кулінок, дивакуватого клоуна – Анастасія Литвиненко, а допомагали їм Ксенія Логвінова та Валерія Торік. Кішками були учениці Лілія Горбачова та Євеліна Воропай, які загадували загадки для глядачів, чим викликали жвавий інтерес та задоволення. Всі учасники дійства отримали масу позитивних емоцій. За допомогою мультимедійної дошки глядачі підспівували виконавцям відому пісню “Jinglebells”, а яскраве відео-доповнення гармонійно поєднувалося з улюбленою всіма мелодією.

Свято завершилося несподіваним дійством – англійським флешмобом, у якому взяли участь всі присутні глядачі. Як зазначає Наталя Кусрашвілі , педагог-новатор з багаторічним стажем, сьогодні школі потрібен вчитель з яскраво вираженими творчими здібностями, здатний до діяльності на інноваційному рівні, адже  вона на практиці переконалася в ефективності технології флешмобу (англ.”flashmob”- «блискавична юрба»), суть якого полягає у  ритмічному повторенні рухів під супровід англійської пісні. Учасники новорічного флешмобу відчули себе єдиною командою і довели, що навчатись англійської – це актуально і цікаво!

Наші вчителі експериментують і починають по-іншому дивитись на навчальний процес. Тим саме в учнів змінюється відношення до навчання, з’являється інтерес, зацікавленість та бажання вчитись. Організатори свята довели, що іноземну мову може вивчати  кожен із задоволенням, для цього треба лише докласти певних зусиль.

 

Ірина Барна, учитель англійської мови