Творчі здобутки юних танцюристів з Корсунки

26 – 30 червня  Скадовськ гостинно відчиниd двері для учасників міжнародного фестивалю-конкурсу “Україна об’єднує світ”, який проводиться  за підтримки Міністерства культури України та благодійного фонду “Україна об’єднує світ”.

Головна мета заходу – популяризація дитячої творчості, надання для дітей і підлітків можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, а також знайомства з різними зразками світової, національної культури і мистецтва.

У фестивалі-конкурсі  брали участь хореографічні колективи різних танцювальних напрямків  з різних куточків України та сусідніх  держав. Нову Каховку на конкурсі представляв колектив народного танцю «Лілея» ( керівник Альона Кухарчук) Корсунської ЗОШ (директор Світлана Дук). Почесне журі високо оцінило виконавську майстерність колективу, і в результаті усі п’ять номерів, представлених колективом, отримали призові місця і почесне право виступу на  гала-концерті.

Учасники колективу  висловлюють  щиру подяку Благодійному фонду  Ігоря Колихаєва та директору школи,  депутату Новокаховської міськради Світлані Дук за підтримку та сприяння участі колективу у конкурсі. Діти мали змогу не тільки показати свій талант на сцені Скадовського БК, а й відвідати «Аквапарк» та  відомий всім острів Джарилгач.

Вітаємо учасників колективу з черговою перемогою і бажаємо творчих злетів, а керівнику Альоні Кухарчук  висловлюємо щиру подяку за виховання юних талантів!

Батьківський комітет Корсунської ЗОШ