Творімо добро разом!

Благодійність –  один з пріоритетних напрямків роботи Дніпрянської  школи.

Рука благодійника не збідніє ніколи. Одна добра справа може змінити тисячі життів! Поруч з нами живе безліч людей, які потребують нашої уваги та допомоги. Колектив вчителів, учнів та батьків  докладають чималих зусиль для того, щоб привернути увагу громадськості та надати допомогу тим, хто її потребує.

Учнівське самоврядування у Дніпрянській ЗОШ, під керівництвом Остапець Зоряни, розпочало свою роботу із акції «Допомогти так легко!». 2До їх заклику долучилися вчителі, учні та батьківська громадськість.  Спільними зусиллями були зібрані канцелярські товари, а саме: зошити, олівці, ручки, фломастери, лінійки, альбоми для малювання, гумки та інші  приладдя, які є великою необхідністю для дітей війни.

Ми повинні бути завжди міцною опорою для тих, хто поряд з нами і потребує нашої з вами допомоги. Адже це так важливо – за допомогою невеличких зусиль творити велике добро. Для когось це просто посмішка та хороший настрій, для когось – рятівний шанс та нове життя. Усі добрі справи починаються з ініціативи. Тож, творімо добро разом!8
image004

 Тетяна Богачук, педагог-організатор