У ювілей картинна галерея Нової Каховки порадувала численними виставками та майстер-класами

Суботнього дня 11 листопада у картинній галереї Нової Каховки було людно. Сюди на 50-річний ювілей завітали справжні поціновувачі мистецтва. Урочистостям, про які ми окремо  розповімо трохи згодом, передували майстер-класи, які проводили викладачі школи мистецтв і не тільки.

Цього дня тут можна було зробити на пам’ять витинанку-вириванку, спробувати розмалювати пряник і приміряти на себе роль спрявжнього художника, намалювавши з натури букет квітів.

Майстри пензля  розмістилися не тільки у виставковій  залі, а й на балконі, аби, споглядаючи за природою, чарівним листопадом,  відтворити усі фарби, якими осінь розмалювала дерева у парку навпроти галереї.

Дітлахи, які власноруч робили вириванки, залишилися задоволеними своїми виробами, а після завершення роботи сфотографувалися  на згадку про цю радісну подію.

Тим часом усі відвідувачі активно та жваво  обмінювалися  думками та враженнями  щодо побачених  виставок.

А подивитися в «картинці»  дійсно є на що. На першому поверсі в рамках проекту «Вишиванка єднає Україну» представлені рушники, вишиті в різних техніках.

Також – останні роботи Альбіна Гавдзинського, які він створював, надихаючись  морем, яке змінюється щохвилини, зими, що відтворена на його полотнах різними барвами. Здавалося б, сніг – білий, але талановитий митець  Гавдзинський, додаючи, рожевого, коричневого, бежевого кольорів, передає усю багатогранну картину зимового розмаїття. Також на полотнах Альбіна Станіславовича можна побачити вулиці Кракова і Німеччини, які він відвідував за життя. Тож обов’язково знайдіть вільний час і завітайте на ці унікальні виставки!

Творче свято в галереї  продовжилось урочистостотями:  вітаннями друзів, колег, виступами музикантів, переглядом фільму і, звичайно ж, розрізанням торту.  Про це читайте  вже незабаром на nk-online.com.ua.