«Твоє право» у смартфоні

Застосунок «Твоє право» – це безкоштовний юридичний довідник, розроблений у 2018 році в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру для захисту прав внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни АТО/ООС та осіб, які постраждали від сексуального та гендерно обумовленого насильства й торгівлі людьми.

Наразі мобільний застосунок «Твоє право» має чотири розділи. Розділ «Права осіб, що постраждали від конфлікту в Україні» створений та підтримується ГО «Донбас СОС» у партнерстві з Програмою ООН з відновлення та розбудови миру за підтримки Урядів Данії, Швеції та Швейцарії. Розділ «Права осіб, що постраждали від гендерно зумовленого насильства» з алгоритмами дій у випадках домашнього насильства з’явився завдяки ГО «Ла Страда-Україна». Розділ «Права осіб, що постраждали від торгівлі людьми» створений за участі Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні та Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. До створення розділу «Права ветеранів АТО/ООС та членів сімей загиблих долучилися ГО «Юридична сотня».

Застосунок «Твоє право» містить не лише правову інформацію, а й надає можливості переходу на зовнішні ресурси, наприклад на електронні державні сервіси. Користувачі також мають можливість завантажити зразки документів (заяв, позовів, скарг).

Наразі мобільний застосунок «Твоє право»:

– цілодобово доступний у вашому смартфоні;

– працює онлайн та офлайн;

– доступний українською та російською мовами;

– інформує про всі найважливіші новини через push-повідомлення;

– дає можливість збереження важливої інформації в особистому кабінеті для подальшого швидкого доступу;

– дає можливість поширення інформації через функцію «поділитися інформацією».

Застосунок працює на платформах Android та iOS.

Як скористатися додатком «Твоє право» ви можете ознайомитись за посиланням: https://www.donbasssos.org/instrykciia/