Твоє серце з чистого золота…

8 Березня – весняне, радісне свято для усіх жінок. Завітало воно і до ЗОШ  №6. Про це НК онлайн повідомила директор школи  Л. Гайсенюк .

У затишному колі друзів, жіночий колектив школи, матусі та гості приймали щирі вітання зі святом весни, яке підготувала  педагог-організатор О. Ярема.

Несподіваний подарунок від депутата Новокаховської міської ради Олени Іщенко зворушив і здивував присутніх у залі… Зникли стіни приміщення, і на крилах мелодії, що лунала із саксофону,  кожний присутній полинув у свої мрії, відчув тепло і радість, що випромінював виконавець Сергій Гончаренко, а далі…

Щирі слова вдячності всім присутнім жінкам  у рядках поезій. Від виконання пісень випускника школи Сергія Яреми защеміли жіночі серця! Це він нагадав про цінність материнського серця, про широту душі, світлі помисли, відданість, любов.

Маленькими срібними краплинками дощику, спалахами небесних зірочок, люблячими шанувальниками своїх мам, кружляв у вишуканих танцях хореографічний колектив «Родзинка». По-сімейному затишне, зігріте теплом сердець свято залишило на згадку всім присутнім гарні емоції і бажання – продовжити жити і творити добро.