У «Черемушках» відзначили Всесвітній день вишиванки

17 травня  колектив ЗДО я/с № 8 «Черемушки» (завідувач Тихонова З. М.) долучився до відзначення Міжнародного свята – Всесвітній день вишиванки.

Було організовано та проведено цікаві заходи за участю дітей та дорослих  закладу.

В святковій залі було відбулась  розвага «Вишиваночка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі» для дітей старшої групи № 4, де   лунали українські пісні, вірші, таночки. На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок. Свято продовжилось на території закладу, де діти водили хороводи та гаївки.

Діти разом з вихователями в усіх вікових групах, в  барвистих вишиванках   із задоволенням  працювали на тематичних та інтегрованих заняттях. Цікаво  і творчо були проведені заняття на тему: художньо-естетичний розвиток – аплікація «Сорочка вишита нитками» (вихователь Філь Н.Г.- ст. гр.№9), «Сучасний та минулий український одяг» (вихователь Павленко Л.Г. – сер. гр. №5), «Вишиваночка – вишиванка для Оленки та Іванка» (вихователь Кісіль Т.Ю. – ст. гр. № 2), «Українці ми маленькі» (вихователі Кравченко І.В, Облівіна О.В. – яс. гр. № 1, 8), «Традиції рідного краю у візерунках і вишиванках» (вихователі Ізонова Л.О., Лис І.В. – молодші групи).

Вихователі провели тематичні бесіди, заняття, дидактичні ігри з метою закріплення знань про вишиванку та історію святкування цього дня, переглянули український одяг, розміщений у закладі ясла-садка «Черемушки» в кімнаті  народознавства.

Звичайно, вишиванка асоціює добро, радість, любов. І  свято було приурочене саме цим чеснотам. Тож бажаємо всім бути радісними, любити, дарувати всім щиру посмішку, веселий настрій та віру в  завтрашній день.

 

                                        Н. Столяр, вихователь-методист