У «чистий четвер»  мешканці  Нової Каховки вийшли на толоку

З 19 березня у Новій Каховці  триває щорічна екологічна акція «За чисте довкілля». Перша масштабна толока в її рамках, відбулась вчора, 5 квітня. Символічно – у «чистий четвер». «Генеральне прибирання»  проводилося як в обласному центрі, так і  в містах та районах  Херсонщини.

У Новій Каховці до ініціативи долучилися працівники підприємств, бюджетних установ, закладів освіти, студенти та учні, мешканці міста. Загалом –  понад 1050 осіб, в тому числі 490 представників студентської та учнівської спільноти.
Традиційно, на прибирання прибережної зони та вулиць вийшли члени громадської ради при міськвиконкомі (голова Лариса Житченко), студенти та викладачі Вищого професійного училища (групи №107, 116, 210, 325) й училища №14, актив ГО ветеранів та учасників АТО «Біла стріла» (Дмитро Марков).

За традицією, яка не порушується впродовж останніх років, по завершенню  праці всіх студентів чекав приємний сюрприз – частування смачною польовою кашею від хлопців  «Білої стріли», духмяним узваром з булочками і, звісно ж,  невимушене спілкування у дружній атмосфері.

«Весняне прибирання є слушною нагодою виявити здатність до об’єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку громади міста, підтвердження свідомого ставлення до необхідності оберігати довкілля, – поділились враженнями викладачі НВПУ. – Молоді сподобалась така ініціатива, оскільки це й праця, і спілкування з цікавими людьми. І звісно, що дітей порадували страви польової кухні та смаколики, за що усі вони щиро дякують!».

Прибирати берегову та паркову зону від «Шабо» до «Прем’єра»  під час своїх уроків трудового навчання вийшли учні 5-11 класів школи №3 з класними керівниками  та заступником директора Галиною Фірсовою.  Частина дітей і решта вчителів на чолі з директором Іриною Дубас долучилися до впорядування пришкільної території.

Попрацювали усі на славу, а як результат – чисті й охайні вулиці, прибережна зона, високовольтний коридор, побілені дерева і бордюри.

Та нагадаємо, що це лише початок, акція «За чисте довкілля» триває до 4 травня  і роботи у місті ще вдосталь.  Традиційно, в її рамках 19 квітня  у Новій Каховці відбудеться День благоустрою територій населених пунктів.  Тож долучайтеся!