У дитячій музичній школі пролунав останній дзвоник

ДМШ Днями в Новокаховській дитячій музичній школі пролунав останній дзвоник для випускників.

Піднесеним настроєм на порозі школи зустрічав гостей духовий оркестр під керівництвом Балибіна В.А.

З теплими словами звернулась до присутніх директор школи Катерина Козлова, поздоровила випускників та батьків, побажала не забувати своїх вчителів, цінувати всі уроки та досвід, який вони здобули в стінах музичної школи.

 В затишній залі схвильовані, яскраві, талановиті, красиві – випускники вітали своїх наставників. Останній виступ на такій рідній сцені вони присвятили всім тим, хто навчив їх любити музику та завжди підтримував юні таланти.    Вокалісти Малишев Мирослав (викл. Бабенко С.В.) та Ревіцька Ангеліна (Візнович Т.А.),  піаністки Данілішина Марія (Ахмедова Д. Б.) та Ботченко Мілана (Кулєшова О. М.), саксофоністи Іванніков Олександр та Бондар Володимир (Візнович Ю.Д.), акордеоніст Фірюлін Іван (Коновалова В. М.)  подарували присутнім чарівні мелодії, а завершив прощальний концерт скрипаль Васильєв Максим проникливим виконанням композиції «Only You». Допомагали юним музикантам концертмейстери Слабошпицька Л.П., Панченко Л.І., Кулєшова О.М. та Куркіна О.В.

В  щирій урочистій атмосфері прозвучали слова подяки від батьків  вчителям та адміністрації школи. Дуже зворушливим став сюрприз від батьків: торт у формі скрипичного ключа.

Найщиріші вітання випускникам  підготували маленькі музиканти – учні підготовчої групи.

Святковий вечір «Прощання зі школою» підготувала викладач Дзюбенко С.В.

Від імені міського голови Коваленка Володимира Івановича та начальника відділу культури і туризму Іванової Віри Миколаївни випускників привітала заступник Зарудна Наталя Сергіївна, вона передала щирі привітання та традиційні солодощі.

Учні, викладачі школи та батьківський комітет висловлює щиру подяку БФ «Нова Каховка» за спонсорську допомогу.фото-з-морозивом-(1)