У Дніпрянській школі відбулася виставка “Букет – замість новорічної ялинки”

Зустріч Нового року нерозривно пов’язана в нашому житті із зеленою красунею-ялинкою, яка прикрашає наші домівки під час зимових свят. Виявляється, що створити відчуття свята, радісного чекання новорічного дива можна і без знищення хвойних дерев. Набагато оригінальніше та цікавіше прикрасити оселю зимовими букетами і святковими композиціями, які можна виготовити  власними руками.

4 грудня, в Дніпрянській ЗОШ I-III ступенів було  організовано та проведено шкільний етап виставки-конкурсу «Букет замість ялинки». На виставку представлено 86 робіт, які виготовили учні 1-11 класів. Найактивнішими учасниками виставки стали учні початкової школи. Хочеться відмітити, що в цьому році, як і у минулі роки,  калейдоскоп дитячої фантазії вражав оригінальністю, вишуканістю та неповторністю. Різноманітні техніки виконання, цікаві композиційні рішення втілилися в майстерно виконаних роботах учасників конкурсу.

Дуже важко було визначити переможців, та все ж таки журі вирішило, що ними стали:

  • у номінації «Патріотична ялинка»: Єва Калініна, учениця 2-Б класу;
  • у номінації «Екоялинка»: Михайло Колоколов та Дмитро Ступін, учні  2-А  класу;  Іван Піддубний, учень 2-Б класу;  Еріка Маркітан, учениця 3-Б класу; Софія Шаповал та Іванна Гуменяк, учениці 4-А класу; Вікторія Мартюшева та Віра Шваничик, учениці 5-Б класу;
  • у номінації «Новорічно-різдвяна композиція»: Яна Березуцька та Єва Черняховська, учениці 1-А класу; Єгор Дубей, учень 1-Б класу; Софія Мариноха, учениця 2-А класу;  Стефан Лук’яненко, Олександра Андрущук та Ярослава Бородкіна, учні 2-Б класу,  Єгор Іщенко, учень 3-А класу; Ксенія Березуцька  та Кирило Шавкун, учні 5-А класу; Володимир Анастасьєв та Максим Смирнов, учні 6-А класу;
  • у номінації «Креативна ялинка»: Софія Шаповал, учениця  4-А класу; Олександр Ніколаєв , учень 4-Б класу; Микита Колоколов, учень 11 класу.

Учнівські роботи мали змогу переглянути учні, вчителі та батьки.

Юні майстри довели, що створення новорічних композицій, букетів та ялинок – це екологічно, зручно, сучасно, привабливо та стильно!